کمپU-17

من این متن رو برای این گذاشتم تا شاهزاده جدید تنیس رو بهتون معرفی کنم.توی بعضی از بیوگرافی ها نوشتم شماره بخش. این متن رو براتون  نوشتم تا بدونین موضوع از چه قراره.

کمپ U-17 ‎‏ ‏مخصوص تمرین بازیکنان دبیرستانیه.به دلیل سطح بالای بازی بازیکنان راهنمایی کمپ برای راهنمایی ها دعوت نامه میفرسته و ۵۰نفر رو از تیم های:سیگاکو و هیوته و فودومینه و...  دعوت میکنه. این کمپ ۱۶تا بخش یا محوطه داره که تعداد مشخصی از بازیکنان رو در بر میگیره. هر چه قدر شماره محوطه کم تر باشه اشخاص داخل در اون محوطه قوی تر هستن. کسانی که زیر تمرین ها کم بیارن از کمپ اخراج میشن. خلاصه بگم کمپ U-17 ‎‏ ‏قوانین سختی داره.

سری بعد این مجموعه  شاهزاده جدید تنیس در برابر ده نابغه نام داره که ادامه اتفاقات و حوادث در کمپ U-17 ‎‏ ‏هستش. دراین مجموعه ۲۰نفر از اشخاص دبیرستانی و بالای ۱۷سال وارد کمپ U-17 ‎‏ ‏میشن. کسانی که این اشخاص رو شکست بدن جایگزین این افراد میشن و به صورت خصوصی اموزش میبینن. شماره ۱۱تا۲۰ از راهنمایی ها و دبیرستانی ها میبازن و جنگ واقعی در واقع بین شماره های یک تا ده و بقیه اشخاصی که رتبه ندارن شروع میشه.در این مجموعه کمپ U-17 ‎‏ ‏تبدیل به یک میدان جنگ به تمام معنا میشه و بازیکنان برای کسب نشان ها با هم وارد مسابقه میشن. 

/ 5 نظر / 213 بازدید
سهیلا

سلام محتواي وبتون عالي بود مرسي _ به اميد ديدار[گل]

مبینا

سلام سایتت خیلی ماه ممنون

AHMAD

Hiچرا فقط شخصیت های نایابو می ذاری این همه شخصیت معروفا مونده این همه متن گذاشتی یه دو سه تا هم معروف بذار؟[شیطان]

فرشته

راسانا ،اونو تایید نکنی ها.