سیلی تزوکا!!!

کمپ بالاخره تموم شد و هفت دبیرستانی ای که در باشگاه عضو بودن برگزیده شدن .آتوبه کیگو-سانادا گنیچیرو-اوشیتاری یوشی-کیکومارو ایجی-سنگکو کیوسومی- کیریهارا آکایا و فوجی شوسوکه. انتظار میرفت  ایچیزن ریوما انتخاب نشده باشه. اما نشون نداد که ریوما به این علاقه مند باشه.در قسمتهایی نشان داد که ریوما از این اتفاق شوکه شده اما اون از قبل تصمیم گرفته بود. به هرحال بچه ها کمپ را ترک کردند.ریوما عمیقا در فکر فرو میره. وقتی که بچه های تیم سیگاکو یه اتوبوس رو  از دست میدن همه ناراحت میشن.اما بعد یاماباکی-دان تاچی لگدی به کیف ریوما میزنن و به ریوما میگن:آکتسو یه مسابقه در برابر کوین داره.تو آمریکا.       ریوما اونجارو ترک میکنه و به باشگاه تنیس میره و فیلم مسابقه ی خودش و آکتسو رو نگاه میکنه.اما به جای اون کوین بازی میکنه.ریوما میخواد بازی با کوین داشته باشه اما او به وسیله ی تزوکا متوقف میشه.اما ریوما لج بازی میکنه و میگه" که من یه مسابقه در برابر کوین خواهم داشت" اما تزوکا میگه:" ما داریم اینجا رو ترک میکنیم"    ریوما میگه:"خب برین!"     و بعد سیلی حکمی از طرف تزوکا دریافت میکنه.

 

بعد ریوما به کوین میگه که نمیتونه به مسابقات بره و کوین ناراحت و بهم ریخته میشه. کوین میگه:"تو یه شخص ترسوی فراری هستی؟! میخوای جا بزنی؟!"     بعد کاوامورا راکت ریوما رو میگیره و هردو اونجارو ترک میکنن.

اینم عکسی از کوین:


 

 

اینم لینک دانلود این قسمت! از دستش ندین!

http://hw15.asset.aparat.com/aparat-video/b700821ee944cc6eaec64dfa04aa3ddc2941428-360p__38332.mp4

/ 7 نظر / 532 بازدید
راسانا

دست تزوکا درد نکنه![نیشخند] شوخی کردم![ماچ] ولی جدا حقش بود!

رکسانا

آخخخخخخخ داداشم کلش برگشت [قهقهه][خنده] حقش بود خوب میخواست گوش کنه کتک نخوره والا [قهقهه][شوخی]

Hadis

خخخخخ آره دیدمش خیلی باحال بود شوت شد تو زمین! برای دوستم گفتم مونده بود بخنده یا گریه کنه!

Hadis

خخخخخ آره دیدمش خیلی باحال بود شوت شد تو زمین! برای دوستم گفتم مونده بود بخنده یا گریه کنه!

میشه بگی این افق تو سمت چندم میفته

شکوفه ی سرخ گیلاس

وای این قسمت تازه سر و کله اش پیدا شد. این که مثل آکایائه که!همه ی بازیکنارو نقش بر زمین کرد![قهقهه] ولی راست می گی ها...این تزوکا چه قدر بی حوصله اس!خخخخخ

مهسا

بیچاره ریوما! البته من طرفدار تزوکام اما ایندفه دجوری زدش!